Boryszew HR Service
Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia pracy.
Obecnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów osoby na stanowisko:

DYREKTOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • Bieżące zarządzanie obszarem produkcyjnym i technologicznym
  • Nadzorowanie efektywności i wydajności produkcji
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych oraz efektywne zarządzanie kosztami
  • Przygotowywanie budżetu podległego obszaru oraz nadzorowanie jego realizacji
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Zarządzanie procesem produkcyjnym w całym Zakładzie w oparciu o metodologię Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 4 lata w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i automotive – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy oraz zarządzania dużym zespołem pracowniczym

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  2. Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
  3. Pakiet benefitów

Aktualnie dla jednego z naszych klientów szukamy osoby na stanowisko:

Zainteresowane osoby prosimy do przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.