Opis stanowiska pracy

Fructoplant Sp. z o.o. to uznany na rynku producent i dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych. Produkcja własna, to oprócz upraw, proces konfekcjonowania roślin.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukujemy:

Dyrektora Produkcji

(Miejsce pracy: Gąbin)

Dyrektor będzie odpowiedzialny za organizację i kontrolę pracy zespołów, planowanie i zarządzanie produkcją, nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcji z naciskiem na optymalizację i wdrażanie procesów naprawczych, rozliczanie produkcji pod względem jakościowym i ilościowym, dbałość o bezpieczeństwo i prawidłowe warunki pracy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji z branży fmcg, ew. w konfekcjonowaniu
  • Zdolności organizacyjne, osobowość lidera
  • Znajomość praktyczna standardów ISO, HACCP, BHP i innych nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
  • Umiejętność obsługi komputera (Office) i prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Rolnictwo