Dyrektor produkcji

Agencja Headhunters

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna z branży konstrukcji stalowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Kierowanie działem produkcji i utrzymania ruchu (zespół ok. 500 osób)
• Doskonalenie działu w kierunku produkcji przemysłowej
• Zapewnienie wydajnej produkcji o wysokiej jakości
• Ciągła optymalizacja procesów, procedur oraz organizacji pracy
• Sporządzanie sprawozdań, ustalanie celów, działań i inwestycji
• Kierowanie personelem oraz dbanie podnoszenie jego kwalifikacji
• Odpowiedzialność za spełnianie wymogów dotyczących BHP oraz ochrony środowiska
• Współpraca przy realizacji projektów rozwojowych oraz wdrażaniu systemu ERP do produkcji

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierownika lub dyrektora produkcji
• Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
• Praktyczna znajomość systemów ERP w planowaniu produkcji
• Know-how w zakresie systemów zarządzania jakością
• Mile widziana umiejętność sporządzania kalkulacji elementów konstrukcji
• Silne predyspozycje kierownicze
• Łatwość podejmowania decyzji
• Silna i dynamiczna osobowość
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność i chęć uczenia

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji