Dyrektor Produkcji w branży metalowej

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska:

- planowanie, organizacja i zarządzanie zakładem produkcyjnym produkującym maszyny i linie produkcyjne
- odpowiedzialność za realizację założonych celów produkcyjnych, a także całokształt zadań związanych z obszarem produkcji (uzyskiwanie pożądanych wskaźników jakościowych, terminowych, harmonogramowanie pracy operatorów i maszyn, zapewnienie ciągłości procesu produkcji, współpraca z działem zakupów i innymi działami)
- tworzenie i systematyczne wdrażanie działań w zakresie wzrostu wydajności, podnoszenia jakości, szacowanie zdolności produkcyjnych
- opracowywanie i wprowadzanie procedur produkcyjnych, a także nowych produktów oraz nadzór nad modernizacją istniejących
- nadzór nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania procesu, wdrażanie zasad produkcji w oparciu o nowoczesne systemy zarządzania produkcją
- raportowanie wyników osiąganych w zarządzanym obszarze, współudział w budowaniu strategii i rozwoju firmy

Oferujemy:

Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną )
Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
Interesującą i samodzielną pracę na stanowisku mającym wpływ na strategię rozwoju całego zakładu
Możliwość rozwoju zawodowego
Samochód służbowy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją jednostkową lub krótkimi seriami
- umiejętność podejmowania decyzji dotyczących doboru osób odpowiedzialnych za zadania i projekty w firmie
- umiejętność analizowania i podejmowania strategicznych decyzji
- wiedza z zakresu przebiegu i wspomagania procesów produkcyjnych oraz zarządzania produkcją
- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych, wysoka motywacja do pracy
- znajomość języka angielskiego mile widziana

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Top management