Dyrektor Produkcji - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obszarem produkcji i utrzymania ruchu
  • planowanie, realizacja oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • podnoszenie efektywności produkcji i wydajności pracy oraz wdrażanie działań mających na celu rozwijanie kompetencji podległego zespołu
  • inicjowanie usprawnień na produkcji i nadzorowanie ich realizacji
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz, w tym na targach międzynarodowych i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • min. 10 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej, w tym min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomość jęz. angielskiego na poz. C1
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do użytku prywatnego
  • samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności i możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń w środowisku międzynarodowym
  • wsparcie merytoryczne i pełne wdrożenie w obowiązki
  • pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie

WYŚLIJ CV już teraz! Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.