Agencja Zatrudnienia KS Service

Dyrektor pedagogiczny w Prywatnym Przedszkolu

Miejsce pracy: Poznań, Wiry, Mosina, Luboń, Kórnik

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów, Niepubliczne Przedszkole mieszczące się niedaleko Poznania (ok. 15 km), znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Dyrektora Przedszkola.

Korzyści z zatrudnienia:

  • Wybranej osobie oferujemy objęcie stanowiska Dyrektora, który pracując od 40 do 60 godzin miesięcznie otrzyma solidne wynagrodzenie (w przedziale 1400 - 1700 zł netto) zależne od doświadczenia i kompetencji.
  • Dodatkowo będą Ci przysługiwały premie uznaniowe (2x w roku) w wysokości pensji brutto, premie półroczne ok. 50% wynagrodzenia brutto oraz premia świąteczna w wysokości 200 zł netto.
  • W naszej placówce będziesz miał/a okazję do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe, które wybierzesz według własnych potrzeb.
  • Istnieje możliwość częściowej pracy z domu!

Jakie zadania Ci powierzymy?

Zajmiesz się organizacją pracy przedszkola zgodnie z przyjętymi procedurami oraz kontrolą kadry (ok. 9 osób) w zakresie wykonywania obowiązków czy czasu pracy.

Będziesz prowadził/a spotkania i rozmowy z rodzicami, dbając o utrzymanie pozytywnych relacji.

Chcielibyśmy również, abyś koordynował/a staże przyszłych pedagogów, którzy przyjdą zdobywać pierwsze doświadczenie w naszym Przedszkolu.

Czego oczekujemy?

Istotne dla nas jest posiadanie przez Ciebie wykształcenia wyższego kierunkowego (najwyższego stopnia nauczycielskiego), w tym uprawnień do zarządzania placówką oświatową oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zaaplikuj i stwórz z nami wyjątkowe miejsce dla dzieci!

Czekamy na Ciebie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.