LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0023715
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie bieżącą działalnością dwóch zakładów produkcyjnych (branża tworzyw sztucznych)
  • Planowanie i kierowanie produkcją w celu zapewnienia efektywności pod względem kosztów i jakości w celu osiągnięcia celów operacyjnych/finansowych;
  • Realizacja strategicznych celów produkcyjnych oraz na ulepszanie procesów produkcyjnych w perspektywie krótko- i długoterminowej;
  • Propagowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych;
  • Wdrażanie technik i metod zarządzania jakością w celu zapewnienia ciągłej poprawy procesu produkcyjnego;
  • Monitoring i analiza ustalonych wskaźników efektywności w celu optymalizacji i poprawy wydajności zakładu;
  • Udział w planowaniu rocznego budżetu oraz odpowiedzialność za realizację budżetu;
  • Wdrażanie decyzji dotyczących zasobów personelu;
  • Raportowanie operacyjne kierownictwu;
  • Współpraca z działami sprzedaży, marketingu i planowania na szczeblu lokalnym oraz z różnymi funkcjami na poziomie Grupy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi;
  • Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych, maszyn i technologii;
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcji oraz jakością (m. in. Lean Manufacturing)
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość norm i wymagań systemów kontroli jakości - BRC, HACCP;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne;
  • Osoba powinna być niezależna i samodzielna;
  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe benefity;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Aktywny wpływ na wytyczanie kierunku rozwoju firmy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Samodzielność w realizacji obowiązków;
  • Narzędzia niezbędne do realizacji obowiązków służbowych;
  • Wysoką pozycję w strukturze organizacyjnej firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.