Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Samodzielne i kompleksowe zarządzanie hotelem,
  • Zarządzanie wszystkimi działami oraz bezpośrednie raportowanie zarządowi firmy,
  • Współpraca z firmami turystycznymi i mediowymi,
  • Współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej,
  • Rekrutacja i rozliczanie pracowników oraz szkolenia,
  • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek placówki,
  • Analiza wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów,
  • Codzienny udział w życiu hotelu oraz obcowanie z klientami firmy,
  • Budowanie zawsze pozytywnych relacji z klientami oraz załogą,
  • Planowanie działań reklamowych i promocyjnych,
  • Kontrolowanie ustalonych standardów,
  • Skuteczne zarządzanie zespołem kierowników, managerów i specjalistów,
  • Reagowanie na trendy na rynku,
  • Przygotowywanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży i obłożenia placówki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane w obszarach zarządzania, hotelarstwa lub turystyki
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min.3 letnie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu
  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji międzyludzkich
  • Umiejętność wprowadzenia i przestrzegania dyscypliny pracy
  • Kreatywność i operatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Firma prowadząca usługi gastronomiczno - hotelarskie na terenie Krakowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Top management, Praca Obsługa klienta