Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużego przedsiębiorstwa produkcyjnego z sektora przemysłu ciężkiego, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora operacyjnego.

Główne obowiązki:

  • realizacja strategii firmy w powierzonym obszarze;
  • zarządzanie procesami operacyjnymi/produkcyjnymi w firmie;
  • usprawnianie wewnętrznych mechanizmów organizacji pracy;
  • tworzenie i realizacja zatwierdzonego budżetu;
  • rekomendowanie zakresów koniecznych inwestycji;
  • wspieranie Zarządu w podejmowaniu decyzji;
  • kreowanie kultury organizacyjnej i wdrażanie wartości w firmie;
  • wspieranie merytoryczne podległych pracowników.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - studia techniczne lub ekonomiczne
  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym (przemysł ciężki mile widziany);
  • znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstwa przemysłowego;
  • doświadczenie w procesie planowania operacyjnego;
  • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjność;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • czynne prawo jazdy kat B;
  • mile widziane doświadczenie w działaniach na rynkach zagranicznych;
  • duże zdolności przywódcze ;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, budowania relacji wewnątrz zespołu, opartych na profesjonalizmie, zaufaniu i partnerstwie;
  • umiejętności analityczne;
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi;
  • umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji;
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i negocjacyjne.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca