Dyrektor Operacyjny

RECONNECT

30-701 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy technologiczno-inżynieryjnej z główną siedzibą w Niemczech, działającą na rynku Europejskim, szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Operacyjnego

Firma

Nasz klient to firma która oferuje wysoko wyspecjalizowane rozwiązania technologiczne, doradztwo i dystrybucje produktów w obszarze Optyki, Thermal Management oraz Power Technologies. Wspólnie ze swoimi partnerami oraz działem R&D ciagle rozwijaja i szukają innowacyjnych rozwiązań na potrzeby swoich klientów. Firma działa na terenie calej Europy z działami sprzedaży w Niemczech, UK, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce i w Szwecji.

Oczekiwania

  • Zarządzanie oraz koordynacja produkcją, jakością, łańcuchem dostaw i dzialem zakupów.
  • Implementacja oraz ciągła praca nad upsrawnianiem procesów
  • Nadzór nad wynikami oraz KPI
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy

Oferta

Masz możliwość dalszego rozwoju w firmie z 30 letnim doświadczniem na rynku Europejskim oraz pracę z najnoszymi technologicznymi rozwiązaniami. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Będziesz miał również wpływ na dalszy kierunek rozwoju firmy oraz współpraca z zespołami w środowsku międzynarodowym.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 10 letnie doświadczenie przy zarządzaniu jakością oraz procesami na produkcji.
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu zespołów i potrafisz motywować swoich współpracowników.
  • Posiadasz gruntowną wiedzy w pracy w systemach ERP
  • Jesteś osobą ustrukturyzowaną, samodzielną i skoncentrowaną na wyniki
  • Płynny angielski

Proosimy o przesyłanie CV w języku angielskim!

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management