Dyrektor operacyjny/zarządzający

Agencja Headhunters

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zatrudniającej kilkaset osób z branży konstrukcji stalowych z województwa śląskiego poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:
dyrektor operacyjny/zarządzający
Zakres obowiązków:
• współtworzenie i realizacja krótko i długoterminowych planów strategicznych przedsiębiorstwa
• opracowywanie i wdrażanie , w porozumieniu z zarządem i radą nadzorczą, pomysłów biznesowych mających na celu usprawnienie działalności i podniesienie konkurencyjności firmy
• budowanie marki firmy
• koordynacja i realizacja akcji promocyjnych, sprzedażowych i informacyjnych
• koordynacja wzajemnych zależności i przepływu procesów w firmie
• koordynowanie prac działów Eksportu i Sprzedaży Krajowej, Zamówień Specjalnych, Logistyki, Marketingu
• ścisła współpraca z innymi działami w firmie
• współodpowiedzialność za przychody firmy oraz osiągane wyniki finansowe
• przygotowywanie i realizacja założeń budżetowych firmy
• optymalizacja kosztów
• stworzenie lub zmiana schematów organizacyjnych, kompetencyjnych i modeli zarządzania poprzez cele
• rozbudowa struktur w miarę rozwoju firmy
• analiza i monitoring rynku na poziomie klientów i działań konkurencji
• monitorowanie wskaźników, wyników, trendów i raportowanie do Zarządu

Wymagania

Oczekiwania:
• długoletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie zarządzania firmą w branży, przemysłowej, technicznej)
• wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem
• wysoki poziom kompetencji managerskich
• umiejętność planowania i organizacji pracy
• umiejętność analizy i syntezy
• umiejętność wywierania wpływu
• j. angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
Oferta:
• umowa o pracę
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość kreatywnego działania
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne elementy uposażenia według potrzeb

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca