Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 04/12/2016.

Dyrektor Operacyjny Sieci Sklepów

Kraków, małopolskie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki dystrybucyjnej, szukamy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny Sieci SklepówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bieżąca ocena i kontrola funkcjonowania sklepów, wyników handlowych i finansowych
  • Opracowywanie planów obrotowych i finansowych
  • Kierowanie działem zakupów
  • Kreowanie i zatwierdzanie działań marketingowych i  promocyjnych
  • Kreowanie i nadzór nad aranżacją powierzchni handlowej sklepów
  • Przygotowywanie nowych obiektów do otwarć
  • Planowanie i koordynowanie bieżących napraw i remontów
  • Planowanie i realizowanie inwestycji remontowych dotyczących sklepów

Wymagania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym lub zblizonym stanowisku (np. District Manager) w handlu sieciowym w branży spożywczej
  • Znajomość funkcjonowania nowoczesnego handlu detalicznego
  • Doświadczenie w pracy trenerskiej
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet relokacyjny

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Top management