Dyrektor Operacyjny Sieci Sklepów

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki dystrybucyjnej, szukamy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny Sieci SklepówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bieżąca ocena i kontrola funkcjonowania sklepów, wyników handlowych i finansowych
  • Opracowywanie planów obrotowych i finansowych
  • Kierowanie działem zakupów
  • Kreowanie i zatwierdzanie działań marketingowych i  promocyjnych
  • Kreowanie i nadzór nad aranżacją powierzchni handlowej sklepów
  • Przygotowywanie nowych obiektów do otwarć
  • Planowanie i koordynowanie bieżących napraw i remontów
  • Planowanie i realizowanie inwestycji remontowych dotyczących sklepów

Wymagania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym lub zblizonym stanowisku (np. District Manager) w handlu sieciowym w branży spożywczej
  • Znajomość funkcjonowania nowoczesnego handlu detalicznego
  • Doświadczenie w pracy trenerskiej
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.