Dyrektor Operacyjny (gospodarka odpadami)

Hays Poland

Okolice Poznania, wielkopolskie

Hays Poland

Okolice Poznania
NR REF.: 1132726

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy będącej liderem w branży gospodarowania odpadami poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Dyrektora operacyjnego,

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za zarządzanie operacjami w trzech obszarach: produkcji, logistyce i utrzymaniu ruchu.

Zadania:
  • Nadzorowanie działalności operacyjnej w zakresie sortowania i przetwarzania surowców.
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów, wdrażanie najlepszych praktyk w podległej jednostce operacyjnej. Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez zakład przetwórczy
  • Ustalanie wskaźników i monitorowanie efektywności oraz wydajności działalności operacyjnej
  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju działalności operacyjnej w zakresie inwestycji, nowych technologii lub organizacji jednostki przetwórczej
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych oraz inspirowanie nowych form, metod i kierunków działania
  • Nadzór nad procesami inwestycyjnymi związanymi z działalnością operacyjną
  • Nadzór nad efektywnym wykorzystaniem istniejącej instalacji przetwórczej
  • Nadzór nad procesem budżetowania oraz monitorowanie realizacji ustalonych celów; w razie potrzeby inicjowanie działań korygujących
  • Rozwój kompetencji zespołu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, w tym 3 lata na stanowisku Dyrektora Operacyjnego/ Dyrektora Produkcji lub Dyrektora Zarządzającego w przemyśle lub przetwórstwie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym lub przetwórczym
  • Znajomość najnowszych metod zarządzania produkcją i doświadczenie w ich wdrażaniu
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w tworzeniu planów finansowych, inwestycyjnych i rozwojowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie oraz zdolności organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz przywódcze
  • Przedsiębiorczość oraz kreatywność
  • Ambicja i silna orientacja na realizację celów biznesowych
  • Inicjatywa i samodzielność działania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny z uwagi na raportowanie do centrali w Niemczech)

Firma oferuje:
  • Pracę na pełen etat (umowę o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, auto służbowe)
  • Dużą samodzielność
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy