Dyrektor Operacyjny / Doradca Zarządu

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Euro Holding powstał blisko 10 lat temu jako grupa spółek powiązanych, w skład której wchodzą firmy oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi dla biznesu.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania i obowiązki:

  • Współpraca z zarządem w zakresie dostosowywania, optymalizacji i rozwoju systemów IT;
  • Współpraca z zarządem, pomoc w rozwoju strategicznym;
  • Wspomaganie ogólnych planów rozwoju i sposobu realizacji zadań;
  • Zbieranie informacji biznesowych, ich analiza oraz rekomendacja rozwiązań;
  • Nadzór nad systemami alarmowymi, telekomunikacyjnymi, telewizją,
  • Administrowanie siecią ,stroną internetową, intranetem;
  • Wdrażanie rozwiązań w obszarze IT;
  • Zarządzanie zespołem działu IT ;
  • Współpracę z biznesem w zakresie dostosowywania, optymalizacji i rozwoju systemów IT;
  • Definiowanie i wdrażanie strategii bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy;
  • Prowadzenie procesu wyboru partnerów informatycznych w ramach procedur wewnętrznych, negocjacje umów, realizacja zawartych umów;
  • Poprawa procesów i polityki firmy, formułowanie i wdrażanie zasad i procedur, monitorowanie przestrzegania zasad;
  • Wsparcie działu HR, planowanie wykorzystania zasobów ludzkich, motywowanie i rozwijanie pracowników;
  • Ulepszanie jakości w zakresie świadczonych usług;
  • Praktyczna znajomość wirtualizacji serwerów ( VMWERE)
  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie IT. ( w przypadku nieobecności pracownika IT)

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku oraz w branży IT
  • wykształcenia wyższego w obszarze IT lub pokrewnego
  • doświadczenia i umiejętności z zakresu zarządzania projektami informatycznymi
  • doświadczenia w obszarze eksploatacji i utrzymania systemów IT oraz infrastruktury IT
  • doświadczenia w rozwijaniu technologii informatycznych w środowisku biznesowym
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz menadżerskie
  • umiejętności zarządzania zespołem, prowadzenia negocjacji i budowania długotrwałych relacji
  • wysoki poziom energii oraz samodzielność w działaniu
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • zdolność myślenia strategicznego i umiejętność pracy pod presją oczekiwań i czasu

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą .
  • pakiet bonusów (karta MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Pracę w dobrej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialności,
  • Ciekawą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Konsulting