Dyrektor Operacyjny - Developer Mieszkaniowy

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za modelowanie i tworzenie business planu jak i zarządzanie oddziałem krakowskim.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się międzynarodowa spółka deweloperska. W związku z ekspansją nieruchomości w Krakowie szuka osoby na stanowisko Dyrektora Projektów, który będzie zarządzała i modelował projekty inwestycyjne.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, kreowanie i realizacja strategii firmy na podległym terenie,
  • Nadzór i kontrola finansowa nad realizowanymi projektami,
  • Modelowanie i tworzenie business planu,
  • Wdrażanie i nadzorowanie działania rozwiązań maksymalizujących przychody i minimalizujących koszty,
  • Realizacja budżetu w oparciu o plany inwestycyjne,
  • Dbanie o płynność procesów w podległym obszarze,
  • Identyfikowanie oraz pozyskiwanie terenów pod kolejne inwestycje,
  • Organizacja, koordynacja i nadzorowanie działalności biura w Krakowie,
  • Bieżąca analiza rynku nieruchomości.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze finansów)
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i kompleksowej analizy danych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu i podnoszeniu kompetencji zespołu,
  • Wiedza o aktualnie obowiązujących przepisach z zakresu obrotu i zagospodarowania nieruchomości,
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • System motywacyjny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page