Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Profesjonalne przygotowanie doradców dzięki wsparciu rekrutacji a także bogatemu programowi szkoleń;
  • Unikalny system wsparcia sprzedaży produktów finansowych;
  • Profesjonalne przygotowanie teoretyczne i praktyczne z/do planowania finansowego;
  • Ogólnopolskie działania promocyjne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia wiedzy z dziedziny zarządzania zespołami.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie krótko- i długookresowej strategii oddziału, służącej rozwojowi i umacnianiu pozycji rynkowej firmy,
  • Nadzór nad realizacją założonych celów biznesowych
  • Bieżącą kontrolę i raportowanie Zarządowi wyników oddziału,
  • Budowanie i zarządzanie zespołem kierowników i doradców,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności  menedżerskich oraz doświadczenia w  budowaniu  zespołów sprzedażowych co najmniej 10- osobowych
  • Popartych sukcesami doświadczeń w sprzedaży w branży finansowej
  • Doświadczenia lub podstawowej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej;
  • Możliwości pełnego zaangażowania w prowadzenie i rozwijanie działalności;
  • Udział  w kreowaniu polityki marketingowej firmy,
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych;
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów;
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy;
  • Umiejętności analitycznego myślenia, kreatywności.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość