Dyrektor Oddziału

Miejsce pracy: Lublin

DO/MWBD/Lu/ES

Zadania:

  • planowanie, organizowanie i nadzór nad realizacją zadań Oddziału,
  • tworzenie i aktywne zarządzanie strategią sprzedażową,
  • realizacja założonych budżetów Oddziału, w tym odpowiedzialność za dochodowość Oddziału,
  • nadzorowanie i rozliczanie wyników sprzedaży podległych pracowników, nadzór nad pracą zespołu, bieżący coaching, ze szczególnym uwzględnieniem coachingu sprzedażowego,
  • organizowanie i prowadzenie akcji cross-sellowych i marketingowych,
  • odpowiedzialność za jakość obsługi Klientów,
  • zapewnienie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta z obsługi,
  • zapewnienie sprawności operacyjnej Oddziału,
  • przygotowywanie i opiniowanie rozwiązań organizacyjnych dotyczących Oddziału, nadzorowanie administracyjne placówki.

Profil kandydata:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i udokumentowane sukcesy w tym zakresie,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra wiedza produktowa z zakresu produktów kredytowych, ubezpieczeniowych, inwestycyjnych, dobra znajomość rynku finansowego,
  • predyspozycje menedżerskie, pro-aktywna postawa biznesowa,
  • orientacja na jakość i profesjonalizm w pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność budowania relacji z ludźmi, dojrzałość emocjonalna,
  • zorientowanie na rezultat,
  • wysoka motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej,
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
  • system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
RAIFFEISEN BANK POLSKA