Dyrektor Oddziału

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy z branży retail (non-food) o silnej pozycji rynkowej, poszkujemy ambitnych i nastawionych na sukces kandydatów na stanowisko:

Dyrektor OddziałuMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • zarządzanie sprzedażą w podległych placówkach handlowych
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie podległych sklepów
  • skuteczne zarządzanie rozproszonym zespołem
  • zapewnienie wyznaczonej dochodowości sklepów w obszarze marży i kosztów
  • inicjowanie działań zmierząjących do poprawy funkcjonowania sieci sklepów na podległym terytorium
  • nadzór i koordynacja działań związanych z nowymi otwaraciami w rejonie
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji na lokalnym rynku

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu strukturami w obszarze retail  w sklepach o powierzchni powyżej 300m2 (warunek konieczny)
  • motywacji do rozwoju podległych struktur sieci sklepów
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności wyciągania trafnych wniosków.
  • umiejętność zarządzaniu dużym zespołem i budowania w nim dobrej atrmosfery pracy
  • gotowości do częstych podróży
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej.
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów  (auto, laptop, telefon, karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
  • swobodę działania i realny wpływ na rozwój podległej struktury spółki;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.