Dyrektor Oddziału - Lublin

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - jednej z najwiekszych spółek ubezpieczeniowych w Polsce, poszukujemy doświadczonego Kandydata, który obejmie stanowisko Dyrektora Oddziału sprzedaży w Lublinie.

Dyrektor Oddziału - LublinMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz planów sprzedażowych;
  • Kreowanie polityki sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, spójnej ze strategią Spółki;
  • Budowanie wizerunku i pozycji biznesowej na lokalnym rynku;
  • Zarządzanie podległym obszarem sprzedaży;
  • Wspieranie Kierowników Zespołu w zarządzaniu podległą siecią;
  • Realizację planów rekrutacyjnych w kanale agentów wyłącznych i multiagencji.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem lub oddziałem w branży finansowej;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz znajomość lokalnego rynku finansowego;
  • Dobra znajomość produktów ubezpieczeniowych;
  • Umiejętność zarządzania ludźmi i skutecznego motywowania;
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office.

Oferujemy:

  • Rozpoznawalną markę i konkurencyjną ofertę produktową;
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz premie;
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe;
  • Narzędzia pracy adekwatne do poziomu stanowiska: samochód, laptop, telefon.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.