Dyrektor Oddziału Aviva w Katowicach

AVIVA.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W Avivie każdego dnia mierzymy się z celem, jakim jest dbałość o bezpieczeństwo naszych Klientów. Jeśli chcesz związać swoją karierę z firmą o silnej marce i równie silnej orientacji na ludzi – dołącz do nas.

Obecnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Efektywne zarządzanie Oddziałem
  • Osiąganie celów sprzedażowych, zarówno ilościowych jak i jakościowych
  • Skuteczne zarządzanie siecią sprzedaży, współpracującą w ramach Oddziału
  • Odpowiedzialność za wzrost portfela i podniesienie jakości sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację celów rekrutacyjnych oraz procesu wdrażania nowych Menedżerów i Doradców w Oddziale
  • Podejmowanie działań wspierających ogólnofirmowe projekty i inicjatywy sprzedażowe
  • Zarządzanie budżetem Oddziału
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie Oddziału, zgodnie z wartościami grupy Aviva

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami w zarządzaniu jednostką w branży ubezpieczeniowej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • Doskonale rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem i motywowaniem zespołu
  • Wysoka orientacja na wyniki i realizację celów
  • Mierzalne sukcesy w obszarze budowy struktur sprzedażowych
  • Praktyka w coachingu i rozwoju podległego zespołu
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

W zamian oferujemy:

  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej i silnej marce
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
  • Program profesjonalnych szkoleń menedżerskich
  • Wsparcie merytoryczne, marketingowe i szkoleniowe

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia