Dyrektor Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za strwożenie oraz wdrożenie strategii marketingowej z dużym naciskiem na działania digital-owe.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący deweloper mieszkaniowy realizujący swoje projekty w Warszawie oraz kilku miastach regionalnych. W związku z jego dalszym rozwojem poszukujemy Dyrektora Marketingu.

Opis stanowiska

  • Opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji marketingowej
  • Realizacja szeroko rozumianych działań digital-owych oraz koordynacja kampanii Google AdWords
  • Opracowanie i wyznaczanie kierunku rozwoju krótko i długo okresowego firmy
  • Współpraca z mediami w ramach komunikacji marki
  • Opracowanie oraz wdrażanie działań CSR
  • Planowanie i zarządzanie dużymi budżetami
  • Ścisła współpraca z biurami sprzedaży
  • Zawieranie umów z partnerami zewnętrznymi w tym negocjacje warunków współpracy
  • Rekomendacje działań wizerunkowych projektu

Profil kandydata

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie najnowszych trendów i narzędzi digital
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe( Marketing)
  • Mile widziane min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność testowania wdrażanych rozwiązań oraz analiz ich opłacalności
  • Znajomość nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi klientami
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Udział w ciekawych innowacyjnych projektach
  • Duży zakres decyzyjności i samodzielności
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page