Dyrektor/ Manager Obiektu Hotelowego

i2 Development Sp. z o.o.

Wrocław, 50-122, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Pełne zarządzanie obiektem hotelowym

• Organizacja pracy oraz realizacja polityki marketingowej i sprzedażowej

• Kierowanie personelem

• Optymalizacja kosztów przy zachowaniu określonych standardów

• Utrzymywanie bezpośredniej relacji z Klientami w głównej mierze biznesowymi

• Inicjowanie nowych przedsięwzięć, promocji oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy

• Dbałość o wysoki standard obsługi Gości

• Przygotowywanie ofert dla Klientów

• Ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (hotelarstwo, turystyka i rekreacja, ekonomia)

• Co najmniej 3 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej i/lub gastronomicznej na stanowisku kierowniczym

• Zdolność do analitycznego myślenia i konstruowania wniosków

• Znajomość technik sprzedaży, aktywne pozyskiwanie Klientów i umiejętność negocjacji

• Komunikatywność, samodzielność, innowacyjność

• Operatywność i dobra organizacja pracy

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Umiejętność zarządzania zespołem

• Znajomość kanałów sprzedaży i narzędzi marketingowych

• Posiadanie praktycznej wiedzy w zakresie obsługi konferencji, bankietów i cateringu

• Dyspozycyjność, mobilność

• Prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą kapitałową z branży deweloperskiej posiadającą najbogatsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka