kierownik ds. usprawnień w obszarze logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

 Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Żar, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38046
Praca stała
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:

• kompleksowy nadzór nad magazynem i logistyką
• zarządzanie i usprawnianie procesów związanych z logistyką i magazynem
• zarządzanie poziomem zapasów i utrzymywanie ich na określonym poziomie
• zarządzanie podległym personelem
• bieżące wykonywanie raportów, zestawień
• współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość programów WMS
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość procesów logistycznych i magazynowych
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)