Dyrektor Kontraktu

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego generalnego wykonawcy z ugruntowaną pozycją na rynku budownictwa kubaturowego, w związku z rozpoczęciem nowego projektu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor KontraktuMiejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją Kontraktu  (inwestycje kubaturowe);
  • Planowanie i organizacja robót;
  • Nadzór nad pracownikami sił własnych oraz podwykonawców;
  • Wybór i kontraktację dostawców materiałów oraz podwykonawców;
  • Kontrola budżetu, optymalizacje kosztów, raportowanie
  • Kontrolę poprawności sporządzonych rozliczeń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na kontraktach kubaturowych;
  • Zdolności kierownicze i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Biegła znajomość  MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie;
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w realizacji dużych i interesujących projektów;
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.