Klient infoPraca.pl
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami sprzedażowymi
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Wykształcenie wyższe
  • Zorientowanie na cele i wyniki
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Dyrektor Handlowy

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywny rozwój działań sprzedażowych firmy również przez poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku
  • Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków umów handlowych z nowymi i Kluczowymi Klientami
  • Podtrzymywanie relacji z Kluczowymi Klientami
  • Opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu Działu Sprzedaży
  • Analiza i monitoring rynku oraz raportowanie wyników firmy Zarządowi
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (np. Dział Logistyki)

Oferujemy:

  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.