Dyrektor Handlowy ( Sprzedaży )

NEWINDENERGY Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „latającego motocykla Hoverbike - Raptor który przybrał obecnie już postać prototypu. Nasz zespół chcemy uzupełnić o osobę, która zajmie się wprowadzeniem go na rynek i docelowo przejmie obowiązki dyrektora działu. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna w firmie za projektowanie i samodzielne prowadzenie kampanii marketingowych i sprzedażowych oraz kontakt bezpośredni z klientem. Do najważniejszych zadań należy poszukiwanie nowych klientów w kraju ale przede wszystkim eksport, wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu aktywizację sprzedaży, analiza i optymalizacja kampanii marketingowych pod kątem ich efektywności. Umiejętność przeprowadzenia całego procesu sprzedaży: od wyszukania potencjalnego klienta poprzez proces ofertowy, przygotowanie umowy aż do nadzoru nad realizacją. Ze względu na ogólnoświatowe zainteresowanie naszym produktem ważnym celem będzie znalezienie firm dystrybutorów poza granicami kraju.

Zadania :

  • Dążenie do realizacji założonych celów biznesowych.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie sprzedaży krajowej i eksport
  • Kierowanie strategią sprzedaży.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Reprezentowanie firmy w wysokim standardzie świadczonych usług.

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie należącej do grupy kapitałowej.
  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i odpowiednie narzędzia pracy.
  • Stabilnych warunków zatrudnienia ukierunkowanych na długofalową współpracę.
  • Konkurencyjnego wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dynamicznego środowiska pracy.
  • Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności w realizacji zadań.

Wynagrodzenie 6000 – 20 000 złotych plus prowizje

Wymagania

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu strategii sprzedaży.
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny.
  • Masz wykształcenie wyższe .
  • Jesteś dyspozycyjny do odbywania podróży służbowych.
  • Dobrze znasz pakiet MS Office
  • Posiadasz Prawo jazdy Kat. B
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych.
  • Jesteś skoncentrowany na postawionych celach.
  • Posiadasz wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Masz rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
  • Jesteś osobą samodzielną, przedsiębiorczą i elastyczną.
  • Lubisz działać i wykazujesz inicjatywę.
  • Jesteś nastawiony na rozwój.
  • Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca