Dyrektor Handlowy ds. sprzedaży wyrobów hutniczych

Stalserwis Network-Marketing

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

STALSERWIS Network Marketing poszukuje doświadczonego kandydata do nowo otwieranego oddziału na stanowisko:

Dyrektor Handlowy

Region działania: Oława, Dolny Śląsk.

Opis stanowiska:

  • budowanie strategii sprzedażowej,
  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych oraz zespołem obsługi,
  • koordynacja pracy handlowców, wyznaczanie tygodniowych celów oraz bieżąca kontrola ich realizacji,
  • przeprowadzanie comiesięcznej oceny realizacji działań sprzedażowych,
  • koordynowanie realizacji zadań, organizacja zaopatrzenia, dostaw do klienta, transportu.

Oferowane:

  • atrakcyjne warunki współpracy –wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji,
  • narzędzia pracy – samochód, komputer oraz telefon.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora Handlowego – preferowani będą kandydaci posiadający doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność budowania struktur sprzedaży krajowej i międzynarodowej,
  • umiejętność pozyskiwania nowych kontrahentów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy:

Firma STALSERWIS Network – Marketing istnieje na rynku polskim od 1996 roku.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dostawie wyrobów hutniczych. Swoją działalność realizujemy poprzez własne składy handlowe.

Prezentacja firmy

Firma STALSERWIS Network – Marketing istnieje na rynku polskim od 1996 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media