Dyrektor Handlowy - Branża Stalowa

Polski HR Doradztwo Personalne

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie, dla naszego Klienta z branży stalowej, poszukujemy:

Dyrektora handlowego,

OBOWIĄZKI:

1. Zarządzanie strategią handlową firmy,

2. Zarządzanie rozwiniętą terytorialnie strukturą działu handlowego,

3. Budowanie relacji ze strategicznymi klientami,

4. Tworzenie i realizowanie polityki cen zakupu wyrobów hutniczych,

5. Negocjacje z kluczowymi dostawcami,

6. Kontrola i nadzór nad bieżącą działalnością oddziałów Spółki,

7. Opracowywanie planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją;

8. Utrzymywanie założonych parametrów oraz wskaźników kosztowych,

9. Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników      sprzedaży, obrotu i udziału w rynku,

10. Bieżące monitorowanie konkurencji i trendów branżowych,

11. Raportowanie wyników pracy do Zarządu Spółki.

Wymagania

WYMAGANIA:

1. Wykształcenie wyższe,

2. Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużą rozproszoną strukturą handlową,

3. Doświadczenie i kontakty w branży stalowej oraz wśród producentów,

4. Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi (prawo jazdy kat. B);

5. Umiejętności analityczne i negocjacyjne,

6. Kreatywność, inicjatywa w proponowaniu rozwiązań,

7. Komunikatywność,

8. Orientacja na wynik.

OFERUJEMY:

1. Pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

2. Interesujące wyzwania w sferze sprzedaży usług oraz zarządzania działem handlowym,

3. Decyzyjność w obszarze personalnym i handlowym,

4. Możliwość negocjacji warunków zatrudnienia w tym formę współpracy oraz strukturę wynagrodzenia,

5. Samochód służbowy,

6. Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca