Dyrektor Generalny Hotelu

Hotel Ferreus

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

I. Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Generalne Hotelu, będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Tworzenie i realizację budżetu Spółki,
  • Tworzeniu oferty hotelu, zarządzanie realizacją celów sprzedażowych jak i optymalizacją kosztową obiektu
  • Zapewnienie wysokiego obłożenia hotelu, restauracji i centrum konferencyjnego przy zachowaniu najwyższego standardu usług
  • Rekrutowanie, motywowanie, szkolenia i rozwój podległego zespołu oraz jego kontrolę
  • Organizację i nadzorowanie operacyjnej pracy hotelu, we współpracy z kierownikami poszczególnych działów
  • Kreowanie przyjaznego środowiska pracy oraz dobrej atmosfery pracy w hotelu
  • Tworzenie i wdrażanie procedur mających na celu optymalne funkcjonowania hotelu zwłaszcza w podległych działach

II. Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym stanowisku kierowniczym min 5 lat, w dużym obiekcie hotelowym poparte sukcesami
  • Wyksztalcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie lub hotelarstwo/turystyka)
  • Wysokie umiejętności przywódcze, komunikacyjne, negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, motywowania i szkolenia podległych pracowników
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, a także wysokiej motywacji do osiągania założonych celów
  • Bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej i gastronomicznej
  • Znajomość standardu obsługi Gości w hotelu 4 lub 5 – gwiazdkowym
  • Znajomość wymogów kategoryzacyjnych dla hotelu 5 - gwiazdkowego
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i zarządzania budżetem, umiejętność analizy oraz rozumienie wskaźników ekonomicznych
  • Praktyczna umiejętność zarządzania przychodami i kosztami hotelu/działu
  • Zdolności w zakresie analizowania danych, konstruowaniu wniosków i ich wdrażania
  • Budowanie przyjaznego środowiska pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (znajomość j. niemieckiego - mile widziana)

III. Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowa o pracę
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i budowania doświadczeń zawodowych w nowym, luksusowym obiekcie o standardzie 5*
  • Przyjazną atmosferę pracy

Hotel Ferreus to luksusowy 5* hotel butikowy położony w centrum Krakowa w bezpośrednim sąsiedztwie Plant Krakowskich. Dysponuje 71 pokojami, salami konferencyjnymi, restauracjami oraz nowoczesnym SPA.

Oferty zawierające CV, List motywacyjny (mile widziane referencje) należy przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj" w terminie do dnia 6.05.2021 r.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Top management