Opis stanowiska pracy

- kompleksowe zarządzanie hotelem,
- realizowanie planowanego budżetu finansowego,
- zarządzanie kosztami hotelu,
- nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem działów operacyjnych hotelu,
- zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług,
- wprowadzanie, utrzymanie i doskonalenie najwyższych standardów zgodnie z wymogami
- odpowiedzialność za politykę sprzedażową hotelu,
- aktywne utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,
- dbałość o stan techniczny zasobów hotelu,
- zarządzanie podległym zespołem,

Wymagania

- wykształcenie w obszarze zarządzania, hotelarstwa, turystyki
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w hotelarstwie, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym
- dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobre umiejętności kierowania pracą zespołu pracowników
- konsekwencja i orientacja na cel
- operatywność i samodzielność w działaniu
- umiejętność budowania relacji międzyludzkich
- bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Best Hotel Agit Congress&Spa, położony w spokojnej okolicy na prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka