Opis stanowiska pracy

• kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy;

• nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów;

• nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji;

• odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej;

• optymalizowanie polityki podatkowej;

• optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych;

• odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych;

• kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi.

Wymagania

• Wyższe wykształcenie (Ekonomia, Finanse i Bankowość);

• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Menedżera Finansowego;

• Biegła znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych;

• Znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu;

• Umiejętność budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz Spółki;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Umiejętności analityczne, samodzielność w działaniu.

Prezentacja firmy

Graphene Solutions - jesteśmy innowacyjną spółką zajmującą się pracami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca