Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyrektor Finansowy

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Współudział w tworzeniu prognoz finansowych Spółki
  • Przygotowywanie budżetów oraz kontrola nad ich realizacją
  • Bieżąca kontrola i analiza płynności finansowej Spółki
  • Zapewnienie płynności finansowej oraz optymalizacja kosztów finansowania Grupy przy współudziale Zarządu Spółki
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych Grupy kapitałowej
  • Okresowa kontrola ujmowanych zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych (VAT, PIT, CIT)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS, banki, audytorzy)
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Nadzór nad pracą Pionu Finansowego (księgowość, kontroling )

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, zarządzanie, finanse, księgowość)
Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Co najmniej 10 lat praktyki zawodowej w obszarze rachunkowości i finansów
Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
Bardzo dobra znajomość programów finansowo – księgowych
Mile widziana znajomość programu Enova
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Prezentacja firmy

Grupa Holicon jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług typu bus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca