Dyrektor Finansowy

Bloober Team S.A.

Kraków, małopolskie

Bloober Team to wiodący twórca gier z gatunku horror na Świecie i jeden z największych producentów gier wideo w Polsce, zatrudniający obecnie ponad 70 osób, mający stabilną sytuacją finansową, jasną strategią rozwoju i być może najciekawsze portfolio nadchodzących tytułów. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, spółka posiada również oddział w Stanach Zjednoczonych. Akcje spółki notowane są na giełdzie NewConnect.
Firma Bloober Team poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

CZEGO OCZEKUJEMY?

Od osoby, która dołączy do naszego zespołu oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku Dyrektora Finansowego,
  • praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowania danych finansowych oraz przygotowywania sprawozdań
  • znajomości w interpretacji i stosowaniu przepisów podatkowych,
  • umiejętności strategicznego myślenia i działania poza utartymi schematami,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane doświadczenie w raportowaniu zgodnym ze standardami spółki giełdowej.

JAKIE ZADANIA?

Do głównych zadań należeć będzie:

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy o profilu produkcyjnym działającej na rynku międzynarodowym,
  • przygotowywanie planów inwestycyjnych i finansowych oraz budżetów projektów we współpracy z Zarządem,
  • raportowanie wyników finansowych firmy wg ustalonych procedur i określonych terminów,
  • identyfikacja obszarów ryzyka finansowego i zarządzaniem ryzykiem,
  • zapewnienie optymalizacji kosztów funkcjonowania firmy,
  • kontakt i współpraca z instytucjami finansowymi.

CO OFERUJEMY?

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu w oparciu o wybrany rodzaj umowy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i osiągnięć,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • miłą atmosferę pracy.