Dyrektor Działu Sprzedaży

Via Polonia S.A.

61-366 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Via Polonia SA
Lider w branży drogowych ekranów akustycznych w związku z dynamicznym rozwojem firmy
Poszukuje pracowników na stanowisko

DYREKTORA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejsce zatrudnienia :Poznań
teren działania: cały kraj

Oferujemy:
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
udział w tworzeniu nowego działu
motywacyjny system wynagrodzeń
samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego z aktualnym zdjęciem

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w tym 2 lata w Zarządzaniu Działem Sprzedaży B2B
Zdolności Przywódcze
Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
Doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań
Nastawienie na cele
Doskonała znajomość Excela oraz Power Point
Preferowane doświadczenie w branży drogowej
znajomość rynku ekranów akustycznych będzie dodatkowym atutem
uprawnienia budowlane/projektowe bez ograniczeń będą dodatkowym atutem
prawo jazdy kat. B
niekaralność

Prezentacja firmy

Via Polonia S.A. jest wysoce specjalistyczną firmą inżynierską, która r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria