Dyrektor Działu Realizacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Kluczowe zadania:

  • całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze obiektów kubaturowych na terenie Warszawy
  • planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji
  • wdrażanie ustalonej strategii realizacji projektu spółki
  • nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola organizacyjna i finansowa budowy
  • monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu
  • efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • koordynacja współpracy z podwykonawcami
  • przygotowywanie raportów i analiz oraz realizacja założonych celów biznesowych

Wymagania:

• minimum 3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku w firmie działającej w sektorze budownictwa kubaturowego

• bardzo dobra znajomość procesów produkcji w branży budowlanej

• umiejętność identyfikacji ryzyka związanego z realizacją projektu budowlanego

• wysoki poziom umiejętności menadżerskich poparty sukcesami w zarządzaniu zespołem

• umiejętność podejmowania decyzji i silna orientacja na realizację celów

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• umowę o pracę lub umowę B2B

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy

• narzędzia niezbędne do pracy, w tym auto służbowe klasy premium, pakiet multisport oraz pakiet medyczny premium

• realny wpływ na rozwój organizacji a także partnerska atmosfera współpracy

• wysoka kultura organizacyjna, jasne cele rozwojowe oraz możliwość awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials