Dyrektor ds. Technicznych K/M

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży spożywczej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora ds. Technicznych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie całością zadań ujmujących obszar utrzymania ruchu, inwestycji oraz mediów. Zespół liczy ok. 20 osób, bezpośrednim podwładnym jest Kierownik Utrzymania Ruchu oraz kilku specjalistów w swoich dziedzinach. Przełożonym tego stanowiska jest Dyrektor Zakładu Produkcyjnego.

Zakład produkcyjny jest w dużej mierze zautomatyzowany, a produkty są głównie przeznaczone na eksport.

Informacje o kliencie

Klientem jest międzynarodowy koncern, którego produkty wyróżniają się jakością i są pozycjonowane jako produkty premium. Spółka w Polsce istenieje od blisko 10ciu lat i z sukcesem zdobywa tytuły dobrego pracodawcy. W ramach Grupy jest uznana za jedną z najlepszych placówek na świecie.

Rola Dyrektora ds. Technicznych jest krtyczna dla organizacji ponieważ na podstawie kompetencji technicznych firma buduje swoją konkurencyjność na rynku.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości funkcjonowania produkcji od strony utrzymania ruchu, infrastruktury i mediów.
  • Koordynacja i nadzór nad poprawnym przebiegiem uruchomienia nowych maszyn.
  • Zarządzanie zespołem ok. 20 os. złożonego z działu Utrzymania Ruchu oraz Inwestycji (infrastruktura, media).
  • Zadbanie o pozytywną ocenę audytu zewnętrznego.
  • Kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz projektów TPM.
  • Ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń i usług technicznych.
  • Udział w organie zarządzającym całym zakładem produkcyjnym, co oznacza definiowanie całorocznego planu rozwoju fabryki oraz nadrzędnych celów strategicznych.
  • Reprezentacja polskiego zakładu w międzynarodowym komitecie funkcyjnym.

Profil kandydata

  • Min. 6cio letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z odpowiedzialnością za dział Utrzymania Ruchu i Inwestycje.
  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej co implikuje wiedzę o standardach typowych dla tej gałęzi przemysłu (m.in. HACCP, BRC, GMP).
  • Konieczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Preferowane wyższe wykształcenie o profilu technicznym.
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności miękkie ukierunkowane na rozwój zespołu i interakcje międzyludzkie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 10 osób o zróżnicowanych profilach.
  • Podstawowa wiedza z zakresu BHP.
  • Umiejętność zarządzania projektami.
  • Postawa nastawiona na proaktywne działania z zapleczem kompetencji technicznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej.
  • Środowisko pracy w nowoczesnym parku maszynowym i możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach.
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program well-being, itd.).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page