Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług (branża laboratoryjna)

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca usługi analiz laboratoryjnych i inżynierskich. W związku  z rozwojem nowych usług w Poznaniu (analizy żywności) poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku (branża laboratoryjna)

Zakres obowiązków:

- rozwój portfolio oferowanych usług o analizy żywności

 - budowanie zespołu do obsługi nowych usług

- rozwijanie relacji z obecnymi klientami

- proaktywne działania mające na celu pozyskanie nowych klientów

- kierowanie pracą podległego zespołu pracowników

- współpraca z managerami w pozostałych oddziałach firmy w Europie w celu podnoszenia jakości usług oraz oferty firmy

Nasz klient oferuje:

- współodpowiedzialność za realizację i rozwój strategii sprzedażowej w firmie z możliwością objęcia funkcji w  Zarządzie

-  odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko na płaszczyźnie operacyjnej oraz managerskiej

-  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z profesjonalnym zapleczem i rozwiązaniami      technologicznymi

-  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawa + premia

-  niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe

Oczekiwania:

 - wykształcenie wyższe, mile widziane o specjalności biotechnologia, chemia lub ekonomiczne

-  minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w branży usług laboratoryjnych

 - bardzo dobra znajomośc języka angielskiego, min. B2

-  rozwinięte umiejętności sprawnego negocjatora

-  mile widziane będzie doświadczenie w zarzadzaniu firmą (ok. 30-40 osób)

-  rozwinięte kompetencje managerskie (kierowanie, motywowanie, organizowanie pracy podległego zespołu,       praca zespołowa)

Devire Devire Devire Devire