Opis stanowiska pracy

Dla naszej firmy zajmującej się produkcją szeroko rozumianego householdu z siedzibą w Bydgoszczy, w związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu (Miejsce pracy Bydgoszcz).

Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:
-odpowiedzialność za rozwój działalności spółki zgodnie z przyjętą strategią poprzez nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi (w tym również międzynarodowymi),
-udział w pracach związanych z kreowaniem i rozwojem produktu,
-koordynowanie pracy biura obsługi klienta oraz budowanie struktury marketingu,
-nadzorowanie wyników sprzedaży,
-bieżące monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
-wykształcenia wyższego,
-doświadczenia w zakresie rozwijania sprzedaży i produktów w branży z wykorzystaniem kanału nowoczesnej i tradycyjnej dystrybucji,
-praktycznej wiedzy z zakresu kreowania nowych produktów,
-silnej orientacji na cel oraz zaangażowania.

Wymagana jest również znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej i wiodącej pozycji w swojej branży, możliwość rozwoju oraz realny udział w rozwoju spółki na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysów.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Producent chemii gospodarczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media