Dyrektor ds. Rozwoju i Sprzedaży

Investment & Intermediation

Katowice, śląskie

Od: Investment & Intermediation
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • aktywny rozwój działań handlowych (w tym pozyskiwanie nowych klientów),
  • zbudowanie zespołu sprzedażowego (rekrutacja oraz szkolenie),
  • prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi Klientami firmy,
  • analiza rynku, monitoring i raportowanie wyników,
  • wparcie doradców w zakresie sprzedaży produktów i usług oferowanych przez spółkę,

Oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu (najlepiej w sektorze bankowym),
  • doświadczenie w sprzedaży produktów oraz usług finansowych (produkty inwestycyjne, kredytowe w tym hipoteczne oraz ubezpieczeniowe),
  • doświadczenie w budowaniu zespołu sprzedażowego,
  • wysoki poziom samodzielności,
  • umiejętności przywódcze oraz wyjątkowo silna motywacja do osiągania coraz lepszych wyników pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • przedsiębiorczość oraz umiejętność planowania czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość rynku nieruchomości,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie oparte o część stałą oraz zmienną uzależnioną od wyników sprzedażowych,
  • telefon służbowy,
  • pracę na samodzielnym stanowisku z nienormowanym czasem pracy,
  • profesjonalnie zorganizowane środowisko pracy, z możliwością realizacji swoich ambicji oraz planów zawodowych,
  • po kilku miesiącach efektywnej pracy samochód służbowy.