Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta z sektora FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży oraz zarządzanie. budżetem sprzedażowym w nowoczesnym kanale dystrybucji.
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz ich prezentacja.
  • Rozwój współpracy z kluczowych klientami na terenie Polski w kanale nowoczesnym.
  • Aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami.
  • Nadzorowanie i odpowiedzialność za procesy negocjacji.
  • Nadzorowanie prawidłowości umów handlowych, minimalizacji ryzyka finansowego i operacyjnego wynikającego z działań zespołu sprzedaży.
  • Zrządzanie, motywowanie, ocena i ewaluacja członków zespołu.
  • Definiowanie kluczowych wskaźników efektywności KPI.
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Monitorowanie działań konkurencji, lokalnych rynków i wyszukiwanie nowych trendów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze handlowo- biznesowym.
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w kanale nowoczesnym.
  • Bardzo dobra znajomość rynku FMCG.
  • Umiejętność myślenia strategicznego oraz współtworzenia i wdrażania strategii rozwoju.
  • Wysoki poziom kompetencji w zarządzaniu podległym zespołem, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji pracy, oceny i motywowania.
  • Doskonała znajomość przygotowania analiz i pracy z narzędziami finansowymi (P&L).
  • Silna orientacja na wyniki.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

Klient oferuje:

  • Stałą pracę w stabilnej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na rozwój firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.