Dyrektor ds. Inwestycji i Eksploatacji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Firma ze znaczącą pozycją na rynku mediów poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyrektor ds. Inwestycji i EksploatacjiMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych na terenie województwa mazowieckiego;
  • Nadzór nad podmiotami zewnętrznymi w obszarze eksploatacji.

Wymagania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne);
  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania, odpowiedniego delegowania obowiązków i motywowania zespołu;
  • Optymalizacja kosztów z obszarów Inwestycji i Eksploatacji;
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z osobami z różnych szczebli zarządzania w otoczeniu zewnętrznym – profil lidera;
  • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego i zasad projektowania;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia;
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B (własny samochód);
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku;
  • Współpraca na zasadzie usługi zewnętrznej;
  • Wysokie standardy współpracy oparte na partnerstwie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.