DYREKTOR DS. HANDLOWYCH

AX-AL Sp. z o.o.

Łomianki , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  •  Tworzenie i wdrażanie strategii biznesowej firmy,
  •  Odpowiedzialność za wyniki handlowe firmy,
  •  Pozyskiwanie firm zainteresowanych sprzedażą towarów do sieci marketów
  •  Wyszukiwanie dostawców towarów pod zamówienia zagraniczne
  •  Prowadzenie akcji ofertowych, przetargów, negocjacji handlowych, przygotowywanie umów i nadzór nad ich realizacją
  •  Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami,
  •  Utrzymanie relacji z kluczowymi Klientami firmy,
  •  Nadzór i prowadzenie spraw administracyjnych firmy,
  •  Analiza rynku, monitoring i raportowanie wyników

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działaniami handlowymi,
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoki poziom samodzielności i wyjątkowo silna orientacja na wyniki,
  • Przedsiębiorczość oraz umiejętność planowania czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jady kat. B.

Prezentacja firmy

AX-AL Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku. Spółk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca