Dyrektor ds. Gospodarki Odpadami

Antal Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Location: Piła

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor ds. Gospodarki Odpadami.

Opis stanowiska i kluczowych zadań:

  • Reprezentowanie firmy w przypadku czynności sądowych i pozasądowych na zasadach określonych w Umowie Spółki.
  • Planowanie strategiczne w zakresie kierunków rozwoju spółki, sprzedaży, marketingu, inwestycji oraz nadzór nad ich prawidłowym wdrażaniem i realizacją.
  • Sprawne i prawidłowe zarządzanie mieniem/majątkiem i finansami firmy, realizacja budżetu spółki, planowanie i kontrola inwestycji, monitorowanie wykorzystania środków finansowych kierowanych na realizację planów eksploatacyjnych, inwestycyjnych i innych.
  • Nadzór nad całokształtem działalności spółki i porządkiem wewnętrznym firmy, jej inwestycjach i kosztach.
  • Wykonywanie wszelkich zadań związanych z pracami Zarządu spółki wynikających z obowiązujących przepisów prawa, umowy spółki i aktów wewnętrznych
  • Współpraca z Radą Nadzorczą
  • Dbałość o zachowanie bezpieczeństwa informacji, poufności danych oraz komunikacji zarówno zewnętrznej (np. inwestorzy, kooperanci, dostawcy itp.) i wewnętrznej firmy (np. wydawania zarządzeń, poleceń i innych wewnętrznych decyzji oraz instrukcji i regulaminów wewnętrznych dotyczących spółki).
  • Zarządzanie podległą kadrą managerską, dbałość o rozwój ich kompetencji oraz wyniki w pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, zarządzanie, środowiskowe, inne).
  • Min. 5 letnie doświadczenie na wyższych stanowiskach kierowniczych, w tym na poziomie zarządu.
  • Doświadczenie w branżach związanych z produkcją i usługami. Mile widziane doświadczenie w branży związanej z ochroną środowiska.
  • Doświadczenie w pracy w grupach kapitałowych z udziałem kapitału zagranicznego jako plus.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności i doświadczenie w zakresie zarządzania personelem.
  • Wiedza na temat finansów i rachunku wyników.
  • Praktyczna umiejętność zarządzania wynikami spółki i realizacji budżetu.
  • Doświadczenie i wiedza związane z uczestnictwem w przetargach publicznych i prowadzeniem działań handlowych.
  • Znajomość przepisów z zakresu zarządzania odpadami będzie bardzo dużym plusem.
  • Umiejętność myślenia strategicznego/biznesowego.
  • Orientacja na osiąganie wyników i postawionych celów.

Co oferujemy?

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji z najnowocześniejszymi procesami produkcyjnymi.
  • Realny wpływ na działalność firmy.
  • Benefity pracownicze (ubezpieczenie, opieka medyczna).
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl