Dyrektor Centrum Szkolenia

OŚWIATA i BIZNES Sp.z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oświata Spółka z o.o. w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Centrum Szkolenia w Rybniku.

Ogólny zakres zadań:

  • kierowanie i nadzór nad całością działalności szkoleniowej Centrum z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej,
  • przygotowywanie ofert szkoleniowych, sprzedaż usług szkoleniowych,
  • pozyskiwanie klientów i realizacja szkoleń zgodnie z zasadami i procedurami obowiązującymi w tym zakresie,
  • poszukiwanie i rozwijanie nowych kierunków kształcenia,
  • nadzór nad wszystkimi procesami w obrębie podległej placówki.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie sprzedażowe,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • znajomość specyfiki rynku szkoleniowego,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub zarządzanie i marketing
  • umiejętności negocjacyjne, inicjatywa w działaniu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat.B i własny samochód,
  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie.

Oferujemy:

  • interesującą pracę na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagradzania.

Prezentacja firmy

OŚWIATA i BIZNES Sp.z o.o. działa w branży edukacyjnej i turysty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia