Dyrektor Biura Nieruchomości

Leonik Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnej osoby, która ceni swobodę działania oraz jest gotowa do stworzenia własnego zespołu biura nieruchomości.

Zadania:
- Rekrutacja, selekcja, szkolenia, coaching managerów biura nieruchomości;
- Budowa skutecznego zespołu, nadzorowanie i realizowanie bieżących zadań;
- Zarządzanie działem sprzedaży, prowadzenie systemu motywacyjnego
raportowanie oraz wyznaczanie celów sprzedaży;
- Poszukiwanie podmiotów zainteresowanych nabyciem nieruchomości oraz terenów inwestycyjnych;
- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pośrednikami nieruchomości, właścicielami nieruchomości, kontrahentami zainteresowanymi sprzedażą lub kupnem nieruchomości;
- Przygotowywanie raportów okresowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne);
- Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Nie konieczne na stanowisku kierownika, możliwe jako agent nieruchomości;
- Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości;
- Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z prowadzeniem procesu inwestycyjnego;
- Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
- Zdolności analityczne;
- Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne;
- Orientacja na cel, samodzielność, duże zdolności organizacyjne;
- Bardzo dobra znajomość MS Office;
- Prawo jazdy kat. B;
- Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Samodzielne stanowisko;
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Bardzo dobrą atmosferę pracy;
- Zróżnicowane formy zatrudnienia ( również umowa o pracę )
- Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja od sprzedaży zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji .
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Ag.Pracy Leonik

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży zespołu
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena