Dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego

Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie

Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska pracy

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA prowadzi rekrutację na stanowisko

Zatrudnimy Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego funkcjonującego przy Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie.

1. Wymagania niezbędne:

a. wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym,

b. znajomość bieżących przepisów oświatowych,

c. stopień nauczycielski min. mianowany, 5 lat pracy na stanowisku nauczycielskim,

d. dobra znajomość języka angielskiego,

e. doświadczenie w tworzeniu perspektywicznej koncepcji rozwoju szkoły,

f. doświadczenie zawodowe na stanowisku Dyrektora min. 3 lata,

g. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

h. brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

i. umiejętność stymulowania i motywowania nauczycieli do twórczych działań pedagogicznych,

j. doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań w edukacji i wychowaniu dzieci,

k. łatwość w posługiwaniu się nowymi technologiami w zakresie komunikacji,

l. umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych,

m. biegłość w obsłudze komputera i Internetu,

n. miła aparycja,

o. rzetelność, odpowiedzialność i punktualność,

p. wysoki poziom kompetencji interpersonalnych,

q. wysoka kultura osobista.

r. przywództwo,

s. umiejętności organizacyjne,

t. pasja i entuzjazm.

2. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

a. kierowanie działalnością szkoły,

b. przygotowanie, prowadzenie, kontrola i archiwizacja dokumentacji przebiegu nauczania zgodnie z przepisami prawa oświatowego,

c. sprawowanie nadzoru nad prawidłowym realizowaniem procesu kształcenia ze szczególnym uwzględnieniem podstawy programowej i standardów egzaminów dojrzałości,

d. organizacja procesu kształcenia w tym opracowanie i realizacja planów pracy szkoły, szkolnych planów nauczania,

e. układanie planów zajęć,

f. reprezentowanie szkoły wobec uczniów i lokalnych władz administracyjnych,

g. kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły na zewnątrz,

h. aktywne uczestnictwo w procesie promocji szkoły oraz rekrutacji uczniów.

3. Oferujemy:

a. atrakcyjną i stabilna prace,

b. umowę o pracę,

c. realny wpływ na kształtowanie wizerunku szkoły na lokalnym rynku,

d. uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Kancelarii Powiślańskiej Szkoły Wyższej (pok.17) przy ul. 11 Listopada 29, 82-500 Kwidzyn w godzinach 8.00-16.00 w terminie do 31 lipca 2018r. lub drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Kancelarii Powiślańskiej Szkoły Wyższej przy ul. 11 Listopada 29, 82-500 Kwidzyn (pok. 17) w terminie od 01-31.08.2018r. w godzinach: 8.00 -16.00.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Powiślańską Szkołę Wyższą w Kwidzynie w celu przeprowadzenia w terminie 01.04.2018r.-30.06.2018r, procesu rekrutacji na stanowisko Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922).), a także przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Uczelnia niepubliczna, powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Top management