Dyrektor Administracyjny

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  •  Administrowanie nieruchomościami – odpowiedzialność za utrzymanie budynków w odpowiednim stanie technicznym i estetycznym;
  •  Koordynacja pracy działów administracji w poszczególnych obiektach, nadzór nad pracownikami i służbami technicznymi (konserwatorzy, serwisy utrzymania  czystości);
  •  Kontakt i współpraca z najemcami budynków (obsługa procesu od: wprowadzenia się najemcy do lokalu poprzez rozliczenia miesięczne, aż do zdania lokalu);
  •  Odpowiedzialność za przebieg prac inwestycyjnych w powierzonych obiektach, w tym za remonty i adaptacje;
  •  Dokonywanie wyboru firm projektowych i wykonawczych, udział w negocjacjach i przygotowywaniu umów;
  •  Współpraca z projektantami, urzędami i instytucjami w zakresie przygotowania i przeprowadzenia procesu inwestycyjnego;
  •  Nadzór pracy podwykonawców oraz dokonywanie odbiorów inwestycji i remontów;

Oferujemy:

  •  Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  •  Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  •  Miejsce pracy w dobrej lokalizacji w Centrum Warszawy.

Wymagania

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania nieruchomościami;
  • Uprawnienia budowlane;
  • Licencja Zarządcy Nieruchomości lub wykształcenie w zakresie zarządzania nieruchomościami;
  • Doświadczenie w tworzeniu umów i prowadzeniu negocjacji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Wykształcenie wyższe profilowe;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność (gotowość do odbywania wyjazdów poza Warszawę);
  • Gotowości do podjęcia współpracy w połowie sierpnia 2016.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne