Dyplomowana pielęgniarka - Berlin

K&K social resources and development GmbH

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K.

Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę. Jako kompetentny dostawca usług w zakresie pośrednictwa pracy zatrudniamy ponad 1000 pracowników i skutecznie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż na terenie całych Niemiec.

Obecnie, dla naszego klienta zlokalizowanego w Berlinie poszukujemy zaangażowanych:

DYPLOMOWANYCH PIELĘGNIAREK

Oferujemy:
» Wynagrodzenie min. 2100€ netto + dodatki zmianowe
» Długoterminową umowę o prace zgodną z niemieckim prawem pracy
» Zapewniamy zakwaterowanie
» Na życzenie sprawdzamy Państwa nową umowę o pracę
» Pomoc w załatwianiu formalności urzędowych
» Za udział w rekrutacji nie pobieramy żadnych opłat

Wymagania:
» Jako specjalista m/k ukończyłeś szkołę kierunkową
lub studia.
» Miałeś już możliwość zbierania pierwszych doświadczeń
w pracy na tym stanowisku.
» Jesteś pełen empatii a praca z pacjentami sprawia Ci radość i daje satysfakcję. Poza tym jesteś niezawodny, zadbany oraz uprzejmy w kontaktach z innymi ludźmi.
» Jesteś gotowy do pracy zmianowej
» Znasz dobrze język niemiecki

Obowiązki:
» Jesteś odpowiedzialny za opiekę medyczna nad pacjentami/ osobami starszymi potrzebującymi pomocy zgodnie z ukończonym wykształceniem
» Odwiedzanie podopiecznych w domach

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna