DWH/ BI Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1079186

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – branża ubezpieczeniowa – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość: współpraca długofalowa - min. 1 rok
Stawka: 500 - 800 pln netto +VAT /dzień

Obowiązki:
- Utrzymanie i rozwój hurtowni danych opartej o technologię Microsoft.

Wymagania:
- Doskonała znajomość technologii BI firmy Microsoft: bazy danych SQL Server 2014, SQL Server Integration Services i SQL Server Analysis Services
- Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji procesów ETL hurtowni danych
- Doświadczenie w modelowaniu baz danych OLAP i hurtowni danych
- Znajomość języka MDX
- Znajomość zagadnień dotyczących raportowania finansowego i branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:
- Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland