Drużyna Podbeskidzia

Rekrutacja 24h

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś dołączyć do grona najlepszych doradców w Polsce?

1. Chciałbyś aby praca była jednocześnie twoją pasją?

2. Z łatwością nawiązujesz kontakty?

3. Jesteś otwarty, bystry, pracowity i lubisz poszerzać swoją wiedzę ?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś TAK to szukamy właśnie Ciebie!

Otrzymasz
- pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
- profesjonalny pakiet szkoleń,
- szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych wyższe stanowisko menedżerskie).
- bogaty pakiet benefitów
- prace w młodym, zdeterminowanym, kreatywnym, nastawionym na sukces pełnym pasji zespole
- wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy.

Wymagania

Wymagamy od kandydatów
- Zorientowanie na wynik i cele,
- Chęć rozwoju, wysoka kultura osobista,
- Umiejętność nawiązywania relacji długofalowych, empatia,
- Gotowość do aktywności i mobilności
- niekaralność
- prawo jazdy kat. B
- wykształcenie min. średnie
- umiejętności planowania i organizacji pracy
- entuzjazmu i dynamiki w działaniu

Prezentacja firmy

Firma finansowa, której podstawowym zadaniem jest operowanie zaso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting